درباره ما

شرکت آدرینا پترو مبین:
شرکت آدرینا پترو مبین در سال 1388 با هدف ارائه جدیدترین و با کیفیت ترین مواد شیمیائی و پتروشیمی تاسیس گردیده،این شرکت با استفاده از کادری مجرب و ارائه محصولاتی با کیفیت جهانی و استاندارد های معتبر  و به کارگیری روش های نو آورانه و ارائه خدمات و پشتیبانی بروز و شبکه توزیع گسترده در سراسر کشور، همواره در مسیر توسعه بازار و محصولات خود رشد قابل توجهی را احراز نموده. شرکت آدرینا با حضور فعال و موثر در اکثر نمایشگاههای مرتبط داخلی، نقش موثری در عرصه ارائه و شناخت محصولات با کیفیت به صنعت کشور ایفاء می نماید . افرادی که در شرکت آدرینا کار می کنند شامل فارغ التحصیلان  شیمی و افراد مجرب که دارای کیفیت فنی ممتاز با تجربیات حرفه ای برجسته می باشند.
پترو مبین محصولاتی را که دارای استاندارد های معتبر می باشد را ارائه می نماید و همچنین کلیه محصولات ارائه شده توسط این شرکت از لحاظ، استاندارد و کیفیت را ضمانت می کند.
ارکان اساسی (استراتژی تجارت) در پترو مبین واردات و فروش و بسته بندی و پخش مواد اولیه می باشند.انتخاب بهترین محصول در بازار و واردات و انعطاف پذیری در بازار فروش و مراحل فروش و پیشنهاد محصولات با کیفیت بالا و قیمت های رقابتی همراه می باشد به مشتریان، کلید موفقیت شرکت آدرینا است. پترو مبین گروه بازرگانی و فروش بسیار حرفه ای است که تخصص در واردات و فروش محصولات با کیفیت جهانی در بازار ایران دارد. شرکت ما تجربه همکاری در بازار ایران با بعضی از توزیع کنندگان در مناطق مختلف کشور همچنین شرکتهای معتبر پخش مواد اولیه صنعتی را دارد. زمینه کاری و اساس نامه شرکت در زمینه واردات، صادرات، تولید و توزیع، بسته بندی، خرید و فروش و تهیه انواع مواد و محصولات شیمیائی و پتروشیمی و مواد اولیه صنایع و کارحانجات از قبیل صنایع پتروشیمی، پالایشگاهی، رنگ و رزین، کاشی و سرامیک، لاستیک سازی، غذائی، مواد شوینده، آرایشی و بهداشتی، داروئی، صنایع شیمیائی، ...